Op de Roosendaalseweg is vanmorgen een vrouw aangereden door een auto. Het ongeval gebeurde rond 08.30 uur op de voetgangersoversteekplaats ter hoogte van de Klaverstraat.
Na de aanrijding werden de politie en ambulance opgeroepen.Het was op dat moment druk in de omgeving, want het ongeval gebeurde kort nadat kinderen naar de nabijgelegen school waren gebracht
Ambulancepersoneel heeft zich over de vrouw ontfermd. Zij is vervolgens naar het ziekenhuis gebracht voor controle. Over de ernst van haar verwondingen is nog niets bekend.
Opstootje na aanrijding
Kort na het ongeval ontstond er een opstootje tussen een voorbijganger en de automobilist. De voorbijganger, vermoedelijk een bekende van de aangereden vrouw, werd boos en uitte dreigende taal richting de bestuurder. Omstanders grepen in en haalden de betrokkenen uit elkaar. De politie arriveerde ongeveer dertien minuten na de melding op de plaats van het ongeval. Agenten hebben zich ter plaatse over de situatie ontfermd. Hoe de aanrijding precies heeft kunnen gebeuren, is nog niet bekend.

Alfred Ruitenga / Persbureau De Breij