Op zaterdag 22 november geeft de Chr. Oratorium Vereniging Noord-West Veluwe weer een uitvoering in de Grote kerk van Harderwijk. Het koor zingt dan het bekende Requiem van Gabriel Fauré en de Messe Solennelle de Sainte Cécile van Charles Gounod.
De 3 solisten zijn Rosa Ligtermoet (sopraan), Leon van Liere (tenor) en Tiemo Wang (bas). Het geheel staat onder leiding van de man die al meer dan 20 jaar onze dirigent is, Jurriaan Grootes.De begeleiding is dit keer niet van een groot orkest, maar gebeurt door een harmonium, harp en een strijkkwintet
Het Requiem met de bekende sopraanaria ‘Pie Jesu’ van Fauré werd in delen gecomponeerd rond 1890. “Alles wat ik kon opbrengen op religieus gebied heb ik in het Requiem gestopt”, zo zijn de woorden van Fauré zelf.
De Ceciliamis, het bekendste kerkelijke werk van Gounod, werd in 1855 voor het eerst uitgevoerd en werd zeer enthousiast ontvangen.
Het concert begint om 20.00 uur (kerk open: 19.30 uur). De kaarten kosten € 35,- (koor van de kerk) of € 22,50 (zijbeuken). Jongeren t/m 15 jaar mogen gratis naar binnen. De kaarten kunt u vanaf 22 september bestellen via www.cov-nwveluwe.nl of ’s avonds aan de zaal.