Wat is jouw wens voor Putten? Dat was de vraag die de leden van de ChristenUnie fractie afgelopen zaterdag aan bezoekers op het plein bij de Oude Kerk stelden. Op dozen werden de wensen geschreven. Zo ontstond een gebouw van wensen voor Putten.
Dat betekent vooral bouwen voor jongeren en senioren. Met de bouw van ongeveer 150 woningen per jaar kunnen we bouwen wat lokaal nodig is, en bouwen we dus niet voor de Randstad.De ChristenUnie zet in op de bouw van voldoende woningen voor onze eigen Puttense behoefte
Bouwen aan de samenleving
Maar alleen stenen stapelen is niet genoeg, er moet ook worden gebouwd aan een gemeenschap. Naast het bouwen van woningen, waren er dan ook veel andere wensen vanuit de voorbijgangers. Zoals het bouwen van een knarrenhof met veel ruimte voor ontmoeting. Of de wens om strand Nulde toegankelijk te houden voor onze inwoners.
Samen groeien
De dozen met wensen stapelden zich op tot een wand met wensen voor Putten. Lijsttrekster Saskia de Graaf: “Deze reacties helpen ons als ChristenUnie fractie enorm. Samen groeien gaat niet alleen om stenen stapelen, maar om mensen die samen ons dorp maken.”
De ChristenUnie geeft op de socials veel aandacht aan typisch Puttense zaken, zoals de molen, de Engweg of flexwonen. Of lees het verkiezingsprogramma voor jongeren op de website putten.christenunie.nl.